رفتن به محتوای اصلی
راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

با راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی بهترین آب آشامیدنی را مصرف کنید. مجموعه آب اندیش دوست دار سلامتی شما است.
خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی با توجه به آلودگی آب شهری در کشور ایران یک امر بسیار مهم است. همان گونه که می‌دانید یک سوم بدن انسان از آب تشکیل شده، آب مورد نیاز یک فرد در طول روز حداقل ۸ لیوان است و در نظر داشته باشید در یک خانواده ۴ نفره میزان مصرفی آب به ۳۲ لیوان می‌رسد از این رو در مصرف آب آشامیدنی سالم و پاکیزه باید خیلی توجه کنید.

کمپانی آب اندیش با سابقه‌ای طولانی و کارشناسان حرفه ای در زمینه تصفیه آب است. شرکت آب اندیش وارد کننده مستقیم دستگاه و فیلترهای تصفیه آب است. تیم متخصص آب اندیش بهترین خدمات در خرید محصولات به شما مشتریان عزیز را ارائه می‌دهد.

دستگاه‌های این شرکت در مدل‌های ۸ مرحله‌ای، دستگاه ۷ مرحله‌ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی و تصفیه آب اسمز معکوس (OR) با کیفیتی فوق العاده و دارای تاییدیه سازمان بهداشت جهانی و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی Water Quality و دارای گارانتی معتبر، نصب و ارسال رایگان ارائه می‌دهد.

راهنمای خرید تصفیه آب تایوانی

در  خرید تصفیه آب تایوانی به چه نکاتی توجه کنیم

  • مدل دستگاه
  • کارکرد دستگاه
  • نوع فیلترها
  • قیمت
  • گارانتی
  • خدمات پس از فروش

مدل دستگاه

از انواع دستگاه‌ تصفیه آب تایوانی که در ایران بیشترین استفاده را دارند می توان به تصفیه آب آکوا، سی سی کا (CKK)، نوا، سافت واتر، آکوا پرو و ایزی ول اشاره کرد.

روش کار هر کدام از دستگاه‌های ذکر شده از نوع فیلتر، تعداد فیلتر و نوع پمپ با هم تفاوت دارد. اما در کل وظیفه تمام این دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی تمیز کردن و پاکیزه نمودن آب آشامیدنی است که با توجه به نوع مصرف و میزان مصرف و تعداد نفرات اقدام به انتخاب یکی از آن‌ها کنید.

کارکرد دستگاه

کارکرد و راهنمای خرید تصفیه آب تایوانی مطلبی بسیار مهم است. در این صفحه بخاطر طولانی نشدن مطلب ما به یکی از دستگاه‌ها و روش کار کرد تصفیه آب تایوانی می‌پردازیم.

دستگاه تصفیه آب نوا (Nova): مراحل تصفیه آب در این دستگاه از بین بردن تمام آلودگی‌های مختلف نظیر ذرات معلق، گازهای محلول، فلزات سنگین، باکتری‌ها، نیترات و…  را حذف می‌کنند.
در مراحل پایانی با افزودن مواد معدنی و نیز افزایش pH آب، آبی فاقد هرگونه آلودگی که دارای خاصیت قلیایی است در اختیار شما قرار می‌دهد.

تصفیه آب نوا دارای ۷ فیلتر که فیلتر آخر آن مواد معدنی را به آب اضافه می‌کند، مخزن تصفیه، شیر اهرمی ضد زنگ، پمپ تصفیه و دارای گارانتی ۱۸ ماه و نصب رایگان می‌باشد.

نوا
نوا (Nova)

نوع فیلترها

فیلتر یک:

فیلتر پلی پروپیلن ۵ میکرون تمام آلودگی‌های معلق در آب، گل و لای، شن و ذرات درشت را در آب را حذف می‌کند.

فیلتر دوم:

فیلتر کربن اکتیو باعث شفافیت شدن آب و از بین رفتن بو، طعم و رنگ نامطبوع آب می‌شود؛ فیلترهای کربن در دو نوع پودری UDF و گرانول GAC است.

فیلتر سوم:

فیلتر کربن بلاک هم مانند کربن اکتیو از زغال پوسته نارگیل تشکیل می‌شود. فیلتر کربن بلاک به عنوان فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی و برای تکمیل عملیات تصفیه فیلتر کربن اکتیو به کار می‌رود.

فیلتر چهارم:

فیلتر چهارم فیلتر ممبران است که از مهمترین فیلترها می‌باشد. فیلتر ممبران انواع مختلفی دارد. Uf که به آن ممبران اولترا فیلتراسیون می‌گویند و  NF که به آن نانوفیلتراسیون می‌گویند که برای مصارف خاص استفاده می‌شوند
اما نوع   RO  یا (اسمز معکوس) آن بیشتر از بقیه موردتوجه قرار گرفته است و از نظر کارایی هم بسیار قدرتمندتر است.
این فیلتر ذرات بزرگ‌تر از ۰,۰۰۰۱ میکرون را تصفیه و سختی آب را کاهش می‌دهد.

فیلتر پنجم:

فیلتر پنجم فیلتر کوچکی به نام فیلتر کربن نهایی است. جنس و عملکرد فیلتر کربن نهایی همانند فیلترهای کربن فعال است. وظیفه اصلی این فیلتر بهبود طعم و بوی نامطبوعی است که ممکن است در اثر ماندن آب در منبع ذخیره دستگاه، به وجود آمده باشد.
از آنجا که فیلتر کربن نهایی، در معرض آب تصفیه شده قرار دارد که عاری از هرگونه کلر، گازهای شیمیایی و مواد آلی است و همچنین زمان اشباع شدن این فیلتر طولانی تر و عمر مفید آن بیشتر است.

فیلتر ششم:

فیلتر مواد معدنی که به آن فیلتر بیوسرامیک یا فیلتر مینرال نیز گفته می‌شود، فیلتر مرحله ششم دستگاه تصفیه آب است.
فیلتر مینرال جهت حفظ مواد معدنی و املاح مورد نیاز در آب آشامیدنی تصفیه شده نظیر کلسیم، منیزیم، منگنز و بالا بردن کیفیت املاح آب به کار می‌رود. عمر مفید فیلتر مینرال ششم تصفیه آب بین یک سال تا یکسال و نیم است.

فیلتر هفتم:

فیلتر قلیایی به کار رفته درون این دستگاه باعث تنظیم pH آب شده و از اسیدی شدن آب جلوگیری می‌کند. این فیلتر کاربردهای مفید زیادی در صنعت آب دارد و استفاده از آن بسیار توصیه می‌شود. زمان تعویض این فیلتر پس از ۶۰۰۰ لیتر مصرف آب تعویض می‌گردد.

فیلتر های تصفیه

قیمت

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که در بیشتر موارد یا خود دستگاه و یا قطعات آن از بیرون از کشور وارد می‌شود و همین وارداتی بودن دستگاه آب تصفیه کن خانگی و قطعات جانبی آن باعث می‌شود تا قیمت آب تصفیه کن با مدل‌ها و برندهای مختلف متفاوت باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بستگی  در ساخت و مواد اولیه و قطعات ریز و درشت و کیفیت فیلترها و مرغوبیت مخزن دستگاه و… دارد. کیفیت محصول باعث می‌شود قیمت آب تصفیه کن متفاوت باشد و این را حتماً مد نظر داشته باشید که شرکت‌ها و فروشگاه‌های نامعتبر و ناشناخته دستگاه‌های نامرغوب و بی کیفیت را از نظر شکل و ظاهر، دستگاه را شبیه محصولات اورجینال می‌سازند و با قیمت محصول اصلی به فروش می گذارند.

گارانتی

مدت زمان گارانتی، کیفیت گارانتی و خدمات قابل ارائه از جمله مواردی هستند که در قیمت تصفیه آب موثرند. تمامی دستگاه‌های آبندیش دارای ۱۸ ماه گارانتی و نصب رایگان می‌باشد.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش برای مشتری‌های تصفیه آب مجموعه آب اندیش وجود دارد و اینکه زمان بندی تعویض فیلتر توسط تیم حرفه ای مجموعه به اطلاع مشتریان می‌رسد. بعد از خرید هر محصول از مجموعه آب اندیش مشخصات کامل از مشتری و فروشنده ، نصاب ، نام محصول و زمان نصب وارد سیستم شده و ثبت می‌گردد

فروشگاه

جهت مشاهده انواع بهترین و راهنمای خرید تصفیه آب تایوانی خانگی در ایران و آگاهی از قیمت‌ها به فروشگاه آب اندیش مراجعه نمائید و همچنین برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب و راهنمای خرید نیز می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت آب اندیش تماس حاصل فرمائید.
شماره تماس: ۰۹۳۵۵۱۱۴۴۷۶
۰۲۱۲۶۷۶۳۰۹۳
۰۲۱۶۵۳۴۱۴۳۴
۰۹۱۲۰۴۶۸۸۶۴

 

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
مجموعه آبندیش با رعایت تمام موارد بهداشتی، در حال ارائه خدمات می باشد.تماس با ما
+ +