سرویس کار دستگاه تصفیه آب در تهران

سرویس کار دستگاه تصفیه آب در تهران

سرویس کار تصفیه آب خانگی

یکی از نیاز های اساسی انسان خوردن آب آشامیدنی سالم می باشد. که انسان در طول روز به صورت میانگین ۱٫۵ لیتر آب مصرف می‌کند متاسفانه آب های شهری بسیار آلوده و پر از ذرات ریزی هستند که برای انسان ایجاد بیماری می کند. برای جلوگیری از مصرف آب آلوده، بهترین راه استفاده از دستگاه تصفیه آب هست که استفاده از دستگاه و تعداد فیلتر های آن بستگی به سختی آب منطقه دارد. شما بعد از خرید دستگاه نیاز به تعویض فیلتر دوره ای دارد. انتخاب مرکز معتبر برای تعویض و خرید دستگاه بسیار مهم است.

برای خرید دستگاه تصفیه آب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اول باید ببینیم دقیقا نیاز شما از یک دستگاه تصفیه آب چیست ؟ انتخاب دستگاه تصفیه آب به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل سن، سختی آب، بودجه و….. می باشد. ممکن است اعضای خانواده شما سنین متفاوتی یا بیمار داشته باشید. این موارد در انتخاب دستگاه تصفیه تاثیر زیادی دارد. دستگاه تصفیه آب با کیفیت از طریق اسمز معکوس آب را تصفیه می کند. اسمز معکوس فرآیندی است که تمامی آلودگی های موجود در آب را از بین می برد. عوامل دیگری در انتخاب دستگاه تاثیر دارد تعداد فیلتر های دستگاه تصفیه آب است هرچه تعداد فیلتر های دستگاه تصفیه آب بیشتر باشد . آب تصفیه شده دارای کیفیت بالاتری خواهد بود. همچنین برای انتخاب مدل دستگاه باید به کیفیت آب آشامیدنی شهری نیز توجه کنید. اگر آب دارای کیفیت مطلوبی است، یک دستگاه ساده 3 تا 5 مرحله‌ای کافی است؛ اما در صورتی که آب، کیفیت نامطلوب و سختی بالایی دارد لازم است از دستگاه‌های 5 تا 8 مرحله‌ای استفاده کنید.در خرید دستگاه تصفیه آب حتما گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی همچون NFS، CE، WQ و FDA را دارا باشد؛ که خیالتان از بابت خرید دستگاه راحت کند. در آخر مهم ترین موضوع خرید دستگاه تصفیه آب از مکانی معتبر و قابل اعتماد است.

خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی

بعد از خرید دستگاه تصفیه آب نیاز به تعویض فیلتر دوره ای دارید. البته تعویض فیلتر دستگاه شما بستگی به سختی آب دارد. هرچقدر آلودگی آب شما بیشتر باشد تعویض فیلتر شما زود به زود اتفاق می افتد. اساسا در سرویس دستگاه تصفیه ‌کننده آب خانگی یکی از مهم ترین بخش ‌های کار، تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی است که از تمامی فیلترهای تصفیه آب بالا و پایین دستگاه که شامل 6 فیلتر از مرحله 1 تا 6 است. که هر کدام از این فیلتر ها باید به صورت دوره ای عوض شود. اگر  فیلتر ها عوض نشود آب را به صورت کامل نمی تواند تصفیه کند و آبی که شما می نوشید آلوده است و باعث ایجاد بیماری می کند بنابراین تعویض فیلتر بسیار مهم است. استفاده از فیلتر باکیفیت بسیار مهم است. در بازار فیلتر های بی کیفتی هستند که اساسا آب را تصفیه نمی کند. بنابراین برای سرویس دوره ای فیلتر حتما با مرکز معتبر تماس بگیرید.

در چه مواقعی به تعمیر تصفیه آب خانگی احتیاج داریم؟

زمانی که پمپ دستگاه شما یک سره کار می کند یا دستگاه شما سرو صدای غیر عادی دارد باید دستگاه شما سرویس شود. عامل دیگری رسوب داخل کتری است که به دلیل این که دستگاه نمی تواند آب را تصفیه کند باعث می شود رسوب در داخل کتری ایجاد شود. خرابی های قطعات، نشتی در مخزن، نوسانات در فشار آب، ایجاد سر و صداهای اضافی و سوختن موتور از مواردی است که شما به یک سرویس کار متخصص برای تعمیر دستگاه تصفیه آب احتیاج دارید. شما می توانید با مجموعه آبندیش برای سرویس دستگاه تصفیه آب خود تماس بگیرید.

خواص آب تصفیه شده

به انرژی بیشتر در طول روز کمک می کند.

تمرینات ورزشی بهتری داشته باشید.

باعث با طرافت و شاداب شدن پوست می شود.

به کاهش ورزن شما کمک می کند.

باعث تقویت سیستم گوارشی می شود.

به هضم بهتر غذا کمک می کند.

باعث کاهش خطرات سرطان می شود

سه دلیل برتری مجموعه آبندیش

 آبندیش از بزرگترین مراکز و نمایندگی های فروش بهترین و با کیفیت ترین برند های دستگاه تصفیه آب موجود در بازار می باشد. این مجموعه به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب در طول فعالیت خود همیشه جزء بهترین ها بوده و می باشد؛ در واقع بصورت خلاصه می توان سه مورد زیر را که موجب شده مشتریان برای خرید به این نمایندگی و همچنین برای ارائه هرگونه خدمات تعمیر و تعویض و در واقع به عنوان سرویس کارتصفیه آب به آن مراجعه کنند، نام برد:

کیفیت دستگاه های تصفیه آب عرضه شده در فروشگاه

همراهان عزیز همانطور که در ابتدای این بخش نیز به آن اشاره شد، تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه باکیفیت بوده و در واقع دارای کیفیتی و استانداری سطح استاندارد جهانی می باشند.

کیفیت خدمات پس از فروش و سرویس دهی به مشتریان

ارائه خدمات پس از فروش فوق العاده بالا، با کیفیت و سرویس دهی مطلبوب به مشتریان  از جمله مهم ترین وجه تمایز مجموعه آبندیش با سایر فروشگاه های تصفیه آب می باشد. توجه داشته باشید که تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه توسط تکنسین های با تجربه و آموزش دیده انجام می گردد.

رضایت 98 درصدی مشتریان از خدمات ارائه شده 

تمامی خدمات اعم از فروش، پاسخدهی سریع و ارائه خدمات با کیفیت، همگی در راستای افزایش رضایت شما مشتریان عزیز می باشد، که در این مجموعه تماما به بهترین شکل ممکن انجام می گردد. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و چون سلامتی شما مهم است و همچنین جهت افزایش رضایت شما عزیزان، اقدام به فروش قسطی دستگاه تصفیه آب نموده است.

شما عزیزان در صورتی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارید می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید و یا به مطلب راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی  مراجعه نمایید.

سرویس کار تصفیه آب در تهران

مجموعه آبندیش یکی از معتربرترین و بزرگترین مراکز فروش انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی، دستگاه تصفیه آب خانگی، تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب فعالیت دارد.  برای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب باید از فیلتر های با کیفیت استفاده کنید. تا دستگاه شما دچار مشکل نشود. بازده زمانی تعویض فیلتر معمولا  2 الی 3 ماه اتفاق می افتد.حتما از سرویس کار دستگاه تصفیه آب خود زمان تعویض فیلتر را خود را بپرسید. شما مشتریان عزیز می توانید برای تعویض فیلتر خود با مجموعه آبندیش تماس بگیرید تا سرویس کار در سریع ترین زمان ممکن برای تعویض فیلتر شما مراجعه کند.

ارسال دیدگاه