خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول

نصب ، سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب ایزی ول

متخصصین آبندیش با چندین سال سابقه در فروش و نصب انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران، البرز و کرج، نظیر شهریار، اندیشه، ملارد، مارلیک و شهر قدس و … می باشد. متخصصان آبندیش برای مشاوره خرید، نصب، عیب یابی و تعمیر انواع دستگاه تصفیه آب در خدمت شما هستند.

برای دریافت خدمات  و سرویس انواع دستگاه تصفیه آب، از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن، همکاران ما پس از هماهنگی، به محل اعزام شده و خدمات مورد درخواست شما را ارائه دهند.

دستگاه تصفیه آب ایزی ولeasywell شش مرحله ای

دستگاه تصفیه آب ایزی ول از جمله دستگاه های معتبر و جهانی می باشد. این دستگاه داری بدنه قوی و باکیفیت است. و به روش اسمز معکوس آب را تصفیه می کند. این دستگاه که در شش مرحله آب را تصفیه می کند و توانایی حذف /۰۰۰۱ میکرون باکتری که شامل مواد جامد فلزات سنگین ، ذرات معلق ، رسوبات ، میکروب و باکتری ها ، نیترات و آلکان های کلردار از آب را حذف می کند.  و آب تصفیه شده آبی سالم و گوارا را در اختیار شما قرار می دهد. این آب تصفیه شده فوائد زیادی برای سلامتی شما دارد که فوائد آن می تواند شما را از بیماری های های قلبی و عروقی، گوارشی و یا کلیوی(سنگ کلیه) مسموم نگه میدارد. این دستگاه دارای تاییدیه کیفیت فیلتر و قطعات از طرف سازمان بهداشت آمریکا ، تصفیه آب ایزی ول ساخت کشور تایوان می باشد. و به طور کلی آب تصفیه شده سالم برای شما هموطنان عزیز و مخصوصاً فرزندان دلبندتان بسیار حائز اهمیت می باشد و باید این مسئله را جدی بگیرید. و برای خرید می توانید باشماره های ما تماس حاصل فرمایید.

مزایای دستگاه های تصفیه آب ایزی ول

>> دارای شش مرحله فیلتراسیون پرقدرت

>> نصب رایگان و ارائه خدمات مادام العمر

>> داری استانداردهای NSF , WATER QUALITY , FDA , CE

>> استفاده از روش تصفیه اسمز معکوس

>> استفاده از پمپ قوی

>> دوام و ماندگاری عالی با صدای کم

>> رعایت دقیق استاندارد های بین المللی

ارسال دیدگاه