بهترین آب تصفیه کن خانگی سال 2023

بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی در سال 2021

بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی در سال 2023 کدام‌اند؟ در جواب به این سوال باید بگویم که؛ تکنولوژی‌های تصفیه آب، روزبه‌روز در حال پیشرفت می‌باشند و هر سال، دستگاه‌های تصفیه آب خانگی بروزتر و با امکانات بیشتری، به بازار عرضه می‌شوند؛ آب آشامیدنی لوله‌کشی، در شهرهای صنعتی و بزرگ، دارای آلودگی بسیاری می‌باشند که این آلودگی، موجب بروز بیماری‌های مختلفی در بدن می‌شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما، بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی در سال 2023 را معرفی کنیم.

برند‌های معتبر آب تصفیه کن تایوانی

برند‌های معتبر آب تصفیه کن تایوانی
برند‌های معتبر آب تصفیه کن تایوانی

از بین شرکت‌های تولید کننده دستگاه تصفیه کننده آب، 4 شرکت به نام‌های سی‌سی‌کا، آکوا نوا ، آکوا پرو و سافت واتر، از بهترین برندهای تولیدکننده انواع مدل‌های آب تصفیه کن در دنیا می‌باشند؛ در ادامه، بهترین دستگاه‌های تصفیه کننده آب که بهترین شرکت‌ها آن‌ها را ساخته‌اند، به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی در سال 2023

برند‌های معتبر آب تصفیه کن تایوانی
برند‌های معتبر آب تصفیه کن تایوانی

تصفیه آب 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس قلیایی انرژی زا، یک تصفیه کننده آب 8 مرحله‌ای از برند سی‌سی‌کا می‌باشد و جدیدترین و کامل‌ترین آب تصفیه کن خانگی به شمار می‌رود. این مدل ساخت تایوان، دارای 8 فیلتر و تحت لیسانس آمریکا می‌باشد؛ فیلتر قلیایی این دستگاه، قابلیت آنتی اکسیدان دارد و فیلتر هشتم این دستگاه، یک عملکرد 3 کاره (شکستن ساختار مولکولی آب، افزایش سطح اکسیژن آب، انرژی زا کردن آب) دارد که برای بدن، پوست و مو، بسیار مفید می‌باشد.

آب تصفیه کن هیوندای مدل H700

بین مدل‌های مختلف برند هیوندای مدل H700 بهترین می‌باشد و دلیل آن هم، 7 مرحله‌ای بودن فیلتراسیون آن می‌باشد؛ فیلتر هفتم در دستگاه، یک فیلتر محافظ ممبران می‌باشد؛ این فیلتر، ذرات را قبل از رسیدن به بخش ممبران، تا حد زیادی پاک می‌کند.

بعد از عبور آب از فیلتر ممبران در مرحله چهارم، آب از تمامی آلاینده‌های شیمیایی و فیزیکی، پا می‌شود؛ در مراحل بعدی تصفیه آب، بو و طعم بد آب حذف و به آب مواد معدنی مفید، اضافه می‌شود؛ به همین دلایل، مدل H700 از بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی در سال 2021 می‌باشد.

تصفیه آب 8 فیلتر سافت واتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV

یکی از کامل‌ترین و بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی، تصفیه آب 8 فیلتر قلیایی فرا بنفش سافت واتر می‌باشد؛ این دستگاه، با استفاده از فیلتر قلیایی، آب را از حالت اسیدی خارج کرده و در نهایت آب را یونیزه می‌کند که این کار به آب، خاصیت ضد سرطانی می‌دهد.

این مدل می‌تواند میزان میکروارگانیسم آب را تا 99/99 درصد، از بین ببرد و همچنین می‌تواند املاح مضر را حذف و آب را نرم و شوری آن را بهبود ببخشد. این مدل دستگاه سافت واتر، در زیر سینک آشپزخانه نصب شده و به همین دلیل، فضای بسیار کمی را نیز اشغال می‌کند. این دستگاه از تمامی استانداردهای جهانی برخوردار می‌باشد.

آب تصفیه کن خانگی 7 مرحله ای قلیایی سافت واتر SOFT WATER_RO_ORP

دستگاه تصفیه آب قلیایی سافت واتر، یک دستگاه ساخت تایوان بوده که تحت لیسانس آمریکا می‌باشد و در نوع خود نیز بهترین است. این دستگاه از گواهینامه‌ها و تاییدیه‌های جهانی مانند QW, FDA,CE,NSF برخوردار می‌باشد. این دستگاه از فیلترهای قلیایی استفاده می‌کند تا میزان اسیدی بودن آب را کاهش دهد و پس از آن، PH آب را نیز افزایش می‌دهد.

دستگاه تصفیه آب نوا مدل هیلر 02 ، تصفیه کننده کامل 8 فیلتر

می‌توان دستگاه تصفیه آب هیلر 02  را، بهترین تصفیه کننده آب دانست؛  محصولی فوق پیشرفته از برند آکوا نوا که حجت را تمام میکند!

خواص شفابخشی که میتواند این محصول را تا حدود زیادی از سایر رقبا متمایز کند .دلیل بهترین بودن این دستگاه، 8 مرحله فیلتراسیون  اصولی و مهندسی شده ی آن می‌باشد. این دستگاه 8 مرحله‌ای، دارای فیلترهای آنتی باکتری ، قلیایی، مولتی مینرال کامپلکس  و نانوسرامیک پیشرفته  می‌باشد که آب را طی 8 مرحله، تصفیه می‌کنند؛ فیلترهای این مدل آب تصفیه کن، آب مورد نیاز آشامیدنی را، از هرگونه ناخالصی و آلودگی، پاک خواهند کرد بعلاوه آب تولید شده غنی و سرشار از مواد معدنی مطلوب و مناسب بدن ماست.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی یووی آکوا پرو مدل RO8_UV_ORP_S

این مدل‌های آب تصفیه کن خانگی آکوا پرو، دارای 8 مرحله فیلترینگ می‌باشد که بهترین دستگاه تصفیه آب در بین مدل‌های آکوا پرو می‌باشد. این دستگاه برای تصفیه آب نیز از روش اسمز معکوس استفاده می‌کند؛ دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی یووی آکوا پرو مدل  RO8_UV_ORP_S ساخت تایوان بوده و تحت لیسانس آمریکا می‌باشد و همچنین از تمامی استانداردهای جهانی مانند QW, FDA,CE,NSF برخوردار می‌باشد.

فیلترهایی که این دستگاه از آن‌ها برخوردار است، فیلتر قلیایی و فیلتر فرابنفش (این اشعه فرابنفش، برای بدن ضرر ندارد) می‌باشد که کار افزایش PH آب و کاهش میزان اسیدی بودن آب را انجام می‌دهند و آب را یونیزه می‌کنند.

آب تصفیه کن خانگی لایف واتر مدل نوبل پلاس

دستگاه تصفیه کننده آب لایف واتر مدل نوبل پلاس را می‌توان یکی از بهترین مدل‌های آب تصفیه کن خانگی دانست و دلیل آن هم موارد زیر می‌باشد:

  • تمامی قطعات این دستگاه، ساخت تایوان می‌باشند.
  • حتی ساده‌ترین قطعات این دستگاه، مانند شیر میکس، از قطعات اورجینال و باکیفیت ساخته شده است.
  • دستگاه به گونه‌ای مونتاژ شده است که هیچ گونه نشتی در دستگاه وجود ندارد.
  • نسبت به کیفیت بالای این دستگاه، قیمت آن بسیار به صرفه می‌باشد.

آب تصفیه کن خانگی لایف واتر مدل نوبل

تفاوتی که مدل نوبل با مدل نوبل پلاس دارد، تعداد فیلترهای این دستگاه می‌باشد که شامل 7 مرحله فیلتراسیون با فیلتر محافظ ممبران می‌باشد. اگر به دنبال دستگاهی با طول عمر بالا می‌باشید و همچنین می‌خواهید آبی گوارا را نوش جان کنید و همچنین هزینه زیادی نداشته باشد، لایف واتر مدل نوبل، برای شما مناسب می‌باشد.

ارتباط با ما

مجموعه آبندیش، عرضه کننده باکیفیت‌ترین دستگاه‌های تصفیه کننده آب در ایران می‌باشد. شما می‌توانید جهت برقرار ارتباط با فروشگاه آبندیش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آب تصفیه کن‌های خانگی، تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب و خرید دستگاه تصفیه آب، با شماره‌های زیر، تماس حاصل نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *