رفتن به محتوای اصلی
کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی در سنگ کلیه

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی در سنگ کلیه

در این مقاله ما قصد داریم در مورد بیماری سنگ کلیه و کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی در پیش گیری از این بیماری و کمک به درمان آن با شما عزیزان صحبت نماییم پس با ما همراه باشید.

سنگ کلیه چیست و علت تشکیل آن در بدن

سنگ کلیه توده های کوچکی از مواد معدنی و نمک ها می باشد که داخل کلیه به وجود می آید و زمانی برای بدن بسیار خطرناک می شود که از دستگاه ادراری عبور کند. اندازه سنگ کلیه تشکیل شده می تواند متفاوت باشد گاهی اندازه یک گلوله کوچک و گاهی می تواند به اندازه یک توپ پینگ پنگ باشد. علت سنگ کلیه برمی گردد به وظیفه کلیه ها که باید کلیه سطوح مایع، نمک ها، مواد معدنی را در یک سطح تنظیم نماید؛ سنگ کلیه هنگامی به وجود می آید که این تنظیم بهم بخورد. طبق آمار های جهانی بهداشت حدود ۵ درصد از مردم جهان در طول عمر خود بیماری سنگ کلیه را تجربه می کنند.

علائم و نشانه های سنگ کلیه

اگر بدن شما به یکی از علائم زیر مبتلا باشد وجود سنگ کلیه در شما پیش بینی می شود:

  • درد زیاد هنگام دفع ادرار
  • خون در ادرار
  • درد شکم در کشاله ران و پهلو
  • اسهال و استفراغ

در صورت داشتن این علائم آن را جدی بگیرید و درمان فوری را آغاز نمایید.

راه درمان سنگ کلیه

راه درمان سنگ کلیه مرتبط با اندازه آن می باشد در بعضی از موارد سنگ کلیه به قدری بزرگ می باشد که باید عمل جراحی صورت گیرد یا با استفاده از روش لیتوتریپسی که به سنگ های بزرگ شوک می دهند تا شکسته شود و به قطعات کوچک تر تبدیل شود تا به صورت ادرار از مثانه دفع شود. بهترین راه جلوگیری از سنگ کلیه نوشیدن ۸ تا ۱۰ لیوان آب تصفیه شده می باشد که دلیل اصرار به  این موضوع تامین آب مورد نیاز بدن از منابع سالم می باشد  که شما با نصب دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید این نیاز را برطرف نمایید؛ آب ناسالم سبب بروز ابتلا به سنگ کلیه می شود که دستگاه تصفیه آب خانگی جلوی ابتلا از این بیماری را می گیرد. شایع ترین علت سنگ کلیه کمبود آب بدن می باشد که شما با نوشیدن آب سالم می توانید جلوی آن را بگیرید.

روش کار دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلتر هایی می باشد که در هر مرحله می تواند ذراتی را که با چشم دیده نمی شود را حذف نماید و املاحی که بدن به آن نیاز دارد و در آب تصفیه شده شهری وجود ندارد را اضافه کند. جهت مشاوره راجع به قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و مشاوره رایگان با آبندیش تماس حاصل فرمایید .

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
مجموعه آبندیش با رعایت تمام موارد بهداشتی، در حال ارائه خدمات می باشد.تماس با ما
+ +