رفتن به محتوای اصلی

چه مدل دستگاه تصفیه آب برای خانه مناسب است؟

دستگاه تصفیه آب یک ضرورت است

آب برای زندگی سالم برای همه افراد ضروری است و نوشیدن آب تمیز ، سالم و خالص یک ضرورت است. آب به عنوان منبع حیاتی زندگی همه در نظر گرفته می شود ، همچنین حلال خوبی است. این توانایی را دارد که هر ماده ای مانند مواد شیمیایی ، آلاینده ها و غیره را در آن حل کند. اگر چنین نوع آب می نوشید ، می تواند برای شما یک وضعیت تهدید کننده زندگی باشد. از آنجا که آب حاوی انبوهی از باکتری ها و ویروس ها و سایر میکروارگانیسم ها است ، و اگر آن را بنوشید می تواند منجر به بیماری های منتقله از طریق آب شود. اگرچه ممکن است فکر کنید که ممکن است آب لوله کشی که دریافت می کنید تصفیه شود اما با عبور از خطوط لوله ، تانکرها و غیره هنوز هم می تواند آلودگی هایی داشته باشد.

چرا دستگاه تصفیه آب برای خانه به یک ضرورت تبدیل می شود؟

در این حالت ، برخی تصور می کنند که آب جوش باعث از بین رفتن عوامل بیماری زا می شود ، که تا حدی درست است ، اما نمی تواند جامد محلول را از بین ببرد. در این حالت ، یک دستگاه تصفیه آب می تواند بسیار مفید باشد زیرا هر زمان بخواهید می توانید از آب آشامیدنی سالم اطمینان حاصل کنید. آب با استفاده از دستگاه های تصفیه آب تمیز می شود. می تواند انواع میکروب ها و سموم را از آب دور کرده و آن را قابل شرب کند. تا حدی تصفیه آب می تواند آب سخت را به نرم تبدیل کند و در نتیجه آن را برای استفاده مناسب تر کند. با در نظر داشتن این چشم اندازها ، باید یک دستگاه تصفیه آب نصب کنید تا هر وقت خواستید آب خالص بنوشید.

فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب

نوشیدن آب آلوده می تواند بسیاری از بیماری های مربوط به سختی عروق ، خشکی پوست ، اسهال ، هپاتیت B و حتی سرطان ها را تجربه کند. بنابراین ، اگر می خواهید از شر چنین بیماری هایی خلاص شوید ، باید دستگاه تصفیه آب نصب کنید و از بیماری های منتقله از آب دور باشید.

کدام دستگاه تصفیه آب خانگی را انتخاب کنیم؟

رایج ترین دلیل اینکه مردم می خواهند یک دستگاه تصفیه آب خانگی را انتخاب کنند این است که می توانند طعم تصفیه آب را احساس کنند. دستگاه تصفیه آب و بسیار مفید زیرا این امر می تواند آب آشامیدنی بی خطر را فراهم کند و زندگی سالم داشته باشد. بهترین چیز در مورد دستگاه های تصفیه آب این است که می توان آنها را بدون دردسر نصب کرد و شما نیازی به نگرانی در مورد هرگونه فرآیند پیچیده در مورد فیلتراسیون آب ندارید. بنابراین ، استفاده از دستگاه تصفیه آب به شما امکان می دهد آب روزانه خود را بنوشید و به شما اجازه می دهد تا متناسب و سرگرم کننده باشید.

حال که فهمیدید چرا باید دستگاه تصفیه آب نصب کنید ، سوال این است که کدام دستگاه تصفیه آب را باید خریداری کنید؟
هنگام خرید دستگاه تصفیه آب باید به خاطر داشته باشید که برای انتخاب موردی که مناسب شما باشد و در عین حال ارزش پول دادن داشته باشد!
مهمترین نکته ای که باید بررسی کنید سطح TDS آب است ، در این صورت شما می توانید بهترین دستگاه تصفیه آب مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید .

انواع مختلف دستگاه تصفیه آب

تصفیه کننده آب RO

پس از بررسی سطح TDS در آب ، اگر متوجه شدید که بسیار زیاد است ، تصفیه آب RO بهترین روش تصفیه آب است. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO) بهترین تصفیه کننده مناسب برای تصفیه آب سخت و نیمه سخت است. همچنین می تواند مواد محلول ، آلاینده ها را از بین ببرد و حتی می تواند میکروارگانیسم ها را به طور موثر از بین ببرد. دستگاه تصفیه آب با استفاده از غشای نیمه تراوا در جایی که ناخالصی های فیزیکی از بین می رود ، طراحی شده است.

برخی از مزایای دستگاه تصفیه آب RO:

این بهترین راه حل برای تصفیه آب سخت است
این فرآیند می تواند سرب ، جیوه ، آرسنیک ، کلر را از آب خام خارج کند
این ماده همچنین Cryptosporidium موجود در آب دریاچه ، رودخانه و منابع عمومی را به خوبی از بین می برد.

دستگاه تصفیه آب UV

دستگاه های تصفیه آب UV در مواردی که سطح TDS پایین باشد استفاده می شوند. این دستگاه های تصفیه آب بسیار کارآمد هستند زیرا می توانند ارگانیسم های موجود در آب را از بین ببرند و محل ورود دستگاه تصفیه آب را مسدود کنند. چنین تصفیه کننده هایی به طور گسترده توصیه می شود زیرا این مواد می توانند ارگانیسم های کوچک مانند E.coli ، Cryptosporidium و انواع دیگر باکتری ها و ویروس های موجود در آب را از بین ببرند و آن را برای مصرف مناسب کنند.

برخی از مزایای دستگاه تصفیه آب UV :

فرآیند تصفیه UV به هیچ یک از مواد شیمیایی در طی فرآیند فیلتراسیون نیاز ندارد
این ماده می تواند به طور موثری میکروارگانیسم های ایجاد کننده بیماری را از بین ببرد و آب را برای مصرف خالص کند
برای کار به انرژی بسیار کمی نیاز دارد
به نگهداری کم نیاز دارد

دستگاه های تصفیه آب اولترا فیلتر

دستگاه تصفیه آب UF

نوع بعدی دستگاه تصفیه آب ، دستگاه های تصفیه آب مبتنی بر جفیلتر کربن است که از برق برای فیلتراسیون استفاده نمی کنند. در اینگونه دستگاه های تصفیه آب از کربن فعال یا UF استفاده می شود تا ناخالصی های موجود در آب را جذب کرده و آن را برای مصرف ایمن سازد. UF حاوی دسته ای از الیاف توخالی غشا است ، جایی که ناخالصی ها به آن می چسبند و در نتیجه ، فقط آب خالص برای نوشیدن عبور می کند.

مزایای دستگاه های تصفیه آب UF

این دستگاه های تصفیه آب معمولا بدون برق کار می کنند
آلودگی ها و ذرات دیگر را از بین می برد
مواد شیمیایی باقیمانده را از بین می برد
ناخالصی های موجود در آب را جذب کنید
همچنین انگلی و ناخالصی های سموم دفع آفات را از بین می برد

بنابراین ، برای اطمینان از نوشیدن آب سالم و خالص ، استفاده از دستگاه تصفیه آب یک امر ضروری است و همچنین یک ضرورت است. بنابراین ، بسته به سطح TDS آب ، می توانید دستگاه تصفیه آب مناسب را نصب کرده و سالم بمانید.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
مجموعه آبندیش با رعایت تمام موارد بهداشتی، در حال ارائه خدمات می باشد.تماس با ما
+ +