بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید

در حال حاضر بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران مدل RO  به روش اسمز معکوس است. این روش یکی از بهترین روشهایی است آب به صورت کامل آب تصفیه می شود. در این روش آب با استفاده از غشای نیمه تراوا حجم بالایی از آلاینده موجود در آب را حذف می کند. این روش علاوه بر حذف مواد زاید در بهبود شوری آب تاثیر زیادی دارد. کسانی که دنبال دستگاه تصفیه آب با کیفیت هستند. حتما دستگاهی را خریداری کنید که به روش اسمز معکوس آب را تصفیه کند.

دستگاه تصفیه آب یک ضرورت است!

دستگاه تصفیه آب خانگی برای سالم زندگی کردن همه افراد ضروری است و نوشیدن آب تمیز، سالم و خالص یک ضرورت است. آب به عنوان منبع حیاتی زندگی همه در نظر گرفته می شود، همچنین حلال خوبی است. آب توانایی این را دارد که هر ماده ای مانند مواد شیمیایی، آلاینده ها و غیره را در خود حل کند. اگر آب تصفیه نشده می نوشید، می تواند برای زندگی و سلامت شما یک وضعیت تهدید کننده باشد. از آنجا که آب حاوی انبوهی از باکتری، ویروس و سایر میکروارگانیسم ها است، نوشیدن آن می تواند منجر به بیماری های منتقله از طریق آب شود. اگرچه ممکن است فکر کنید آب لوله کشی که دریافت می کنید تصفیه شده است، اما با عبور از خطوط لوله، تانکرها و غیره آلودگی هایی دوباره وارد آب می شوند.

چرا تصفیه آب برای هر خانه ای به یک ضرورت تبدیل شده است؟

برخی تصور می کنند که آب جوش باعث از بین رفتن عوامل بیماری زا می شود، که تا حدی درست است، اما نمی تواند جامد محلول را از بین ببرد. ( آب جوش فقط آب را به بخار تبدیل می کند، و جامد ها ته نشین می شوند.) برعکس یک دستگاه تصفیه آب می تواند بسیار مفید باشد زیرا هر زمان بخواهید می توانید از آب آشامیدنی سالم استفاده کنید. آب آشامیدنی فقط با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی که می تواند انواع میکروب ها و سموم را تمیز و قابل شرب بکند قابل استفاده باشد.

حتی با استفاده از دستگاه تصفیه، آب تا حدودی از حالت سخت، نرم تصفیه و قابل شرب می شود.

در نتیجه آب آشامیدنی فقط با دستگاه تصفیه برای استفاده مناسب است.

با در نظر داشتن این چشم اندازها، باید یک دستگاه تصفیه آب نصب کنید، سلامتی را به خود و خانواده خود هدیه کنید. و هر وقت خواستید آب خالص بنوشید.

فواید استفاده از تصفیه خانگی

نوشیدن آب آلوده می تواند ویروس بسیاری از بیماری های بیرون روی، هپاتیت B و حتی سرطان ها را وارد بدن شما کند؛ همچنین باعث بروز بیماری های سختی عروق، خشکی پوست و از این قبیل شود. افزون بر مشکلاتی که آب تصفیه نشده برای بدن انسان می آورد، از خسارات مالی نیز می توان نام برد. از آن جا که آب لوله کشی در لوله های طی مدتی رسوب می بندد، از قبل بیشتر همراه خود آلودگی برای شما می آورد. اگر می خواهید از شر چنین بیماری هایی در امان بمانید، باید دستگاه تصفیه آب نصب کنید و از بیماری های منتقله از آب دور باشید.

استفاده از دستگاه تصفیه آب در دراز مدت تاثیر شایانی بر روی سلامت بدن شما خواهد داشت. بگونه ای که کاملا این تاثیرات را احساس کنید. تمامی ضرر هایی که بالا از آن نام برده شد هم با نصب دستگاه تصفیه آب حذف می شوند. از فواید تصفیه آب بر بروی کودکان و سالمندان غافل نشوید. کودکان و نوجوانانی که در سن رشد می باشدن اگر از آب تصفیه شده استفاده نمایند در رشد مناسب آنها تاثیر مستقیم خواهد داشت. ضمن اینکه از بوجود آمدن بیماری های زمینه ای که در سنین بالا نمایان م یشوند نیز جلوگیری خواهد کرد. سالمندان هم که به دلیل سن شان، ماهیچه های بدن آنان رو به تحلیل می رود، اگر از آب تصفیه شده استفاده نمایند سرعت این تحلیل به شدت کاهش می یابد و به شادابی و نشاط بیشتر آنان کمک می کند.

کدام دستگاه تصفیه آب را باید خریداری کنیم؟

در خرید دستگاه تصفیه آب عجله نکنید. به خوبی درباره آب منطقه سکونت خود تحقیق کنید. و همچنین درباره دستگاهی که قصد خرید آن را دارید بیشتر مطالعه کنید. این تحقیق و مطالعه می تواند به انتخاب بهترین دستگاه مورد نیاز شما کمک کند. به خاطر داشته باشید که همیشه گران ترین هر چیز بهترین آن برای شما نیست. اگر به دنبال یک مشاوره رایگان، مجرب و منصف می گردید تا، از آن اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید، می توانید سوالات خود را در سایت ما در قسمت نظرات پرسیده و مناسب ترین راهنمایی ها را از تیم کارشناسی و اجرایی ما دریافت کنید.

رایج ترین دلیل اینکه مردم می خواهند یک دستگاه تصفیه آب خانگی انتخاب کنند این است که، می توانند طعم واقعی آب آشامیدنی را احساس کنند. دستگاه تصفیه آب می تواند آب آشامیدنی بی خطر را فراهم کند و زندگی سالم را به شما هدیه کند. بهترین چیز در مورد دستگاه های تصفیه آب این است که می توان آنها را بدون دردسر نصب کرد و شما نیازی به نگرانی در مورد هرگونه فرآیند پیچیده در مورد فیلتراسیون آب ندارید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید

هنگام خرید دستگاه باید به خاطر داشته باشید:

انتخاب موردی که مناسب شما است.
ارزش پول دادن داشته باشد!
اصل باشد.
دارای گواهینامه های معتبر باشد.
ساخته شده از مواد pp باشد.
مهمترین نکته ای که باید بررسی کنید سطح  TDS آب است، در این صورت شما می توانید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید.

( برای راحتی بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید آنها نصبت به شرایط شما و محل زندگی شما بهترین ها را به شما معرفی می کنند. )

نکات مهم بعد از خرید دستگاه تصفیه آب

بعد از خرید دستگاه و نصب صحیح آن باید به مواردی توجه داشته باشید و آن ها را مد نظر خود قرار دهید. یکی از مهم ترین مواردی که شما باید آن را لحاظ کنید فیلتر های یا عمر فیلتر ها می باشد. عمر هر فیلتر با دیگر فیلتر ها متفاوت می باشد. اما به طور معمول فیلتر هایی که مواد جامد (رسوبات، زنگ های لوله و…) را از آب جدا می کنند هر شش ماه یک با نیاز به تعویض دارند.
البته جنس اصل و با کیفیت آن هر شش ماه یک بار است ولی جنس های درجه پایین تر کوتاه تر از این زمان عمر می کنند. فیلتر های که بوی بد، رنگ، مزه آب و… را تغییر می دهند هم سالی یک بار نیاز به تعویض دارند. یک از مزایای خرید از فروشگاه آنلاین آبندیش خدمات پس از فروش و یادآوری تعویض فیلتر در موعد مقرر آن می باشد. در فروشگاه آنلاین آبندیش تمامی فیلتر ها اصل و باکیفیت می باشند. پس از این مطالب خیالتان راحت باشد.
یکی دیگر از مواردی که باید بعد از خرید رعایت شود نگهداری کلی از محصول می باشد. چون دستگاه تصفیه آب اکثرا در زیر سینک آشپز خانه های نصب می شوددر دسترس بیشتری قرار می گیرد. بسیاری از خانوم ها برخی از وسایل را در زیر سینک و در کنار دستگاه تصفیه اب می گذارند. همین مسئله می تواند برای دستگاه ضرر آفرین باشد. پس همیشه مراقب جابه جایی هایی که در زیر سینک انجام می دهید باشید. گاهی از مواقع یک ضربه محکم باعث شکستن دستگاه و یا فیلتر آن می شود. که کارایی دستگاه را از بین می برد.

مزایای آب تولید شده به روش اسمز معکوس عبارتند از:

·        تولید آب بدون سرب

·        کاهش بیماریهایی از قبیل فشار خون و کم خونی در کودکان

·        حذف انگل و میکروارگانیسم های

·        حذف سدیم موجود در آب

·        کاهش بیماری های کبدی و کلیوی

·        کاهش خطرات سرطان

·        کاهش مشکلات گوارشی

·        کنترل بهتر وزن

·        از بین رفتن یبوست

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود

تصفیه کننده آب هیوندا h700
این دستگاه مجهز شده به آنتی باکتریال به بازار عرضه شده است. این دستگاه قابلیت حذف ذرات معلق در آب، ذخیره آب تصفیه شده در زمان قطع جریان برق، حذف کلر و کدورات آب، حذف کلیه رسوبات، شن و ماسه، حذف آلودگی‌های میکروبی، حذف شوری آب و حذف طعم و بوی نامطبوع آب، حذف کلیه املاح مضر از جمله (نیترات، نیتریت و جیوه) را دارا می‌باشد.

مزایای دستگاه هیوندا h700
۲۴ ولت ولتاژ برق ورودی
۵-۵۲ درجه سانتی گراد حداقل و حداکثر دما
۱۹ کیلوگرم وزن دستگاه
کشور سازنده چین
خدمات پس از فروش گارانتی

تصفیه آب نوا ORP7
دستگاه تصفیه آب نوا ORP7 نسبت به دستگاه های جدید موجود در بازار که از فیلترهای 100% گیاهی تولید شده اند، از کیفیت بالاتری برخوردار است. تمام قطعات دستگاه تایوانی با کیفیت بسیار بالا و استاندارد در ایران موونتاژ می شود. سیستم تصفیه نوا با توجه به رده قیمتی متوسط و کیفیت ساخت و همچنین کیفیت قطعات و متریال ساخت، همه ویژگی های یک دستگاه تصفیه آب ایده آل را دارا است.

 مزایای تصفیه آب 0RP7

دارای 7 مرحله تصفیه آب با دقت بالا
قابلیت نمایش زمان تعویض فیلترها
مجهز به فیوز قطع و وصل
تصفیه آب لوتوس 600
این برند یکی از دستگاههای داخلی با کیفیت قابل قبول و مناسب مصارف خانگی است. لوتوس مونتاژ ایران و با قطعات ساخت داخل با کیفیت و برخی قطعات وارداتی توانسته است یک گزینه مناسب برای طرفداران دستگاه های تولید داخل باشد. روش تصفیه آب بکار رفته در این محصول اسمز معکوس و بر پایه 6 مرحله تصفیه آب ورودی است.

مزایای دستگاه لوتوس 600

دارای 6 مرحله فیلتر تصفیه آب
دارای استانداردهای بهداشتی
سرعت جایگزینی بالا
دارای فیلترهای فودگرید
حذف املاح مضر تا 99%
می توانید دستگاه مورد نظر خود و مشاهده مدل های بیشتر از قسمت فروشگاه با اطلاعات کامل انتخاب کنید و سفارش بدهید. یا با مشاوران آنلاین ما برای مشورت تماس بگیرید. تصفیه آب مناسب خودتان را نصب کرده، تا سالم و تندرست بمانید.

هزینه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

هزینه دستگاه های تصفیه آب باهم متفاوت است. این تفاوت قیمت می تواند عوامل مختلفی شامل : برند، نوع دستگاه، تعداد فیلترو …. باهم متفاوت است. خرید دستگاه به منطقه سکونت شما بستگی دارد بعضی مناطق سختی آب بیشتر و گاهی شوری آب بیشتر است. که هرچقدر میزان سختی آب بیشتر باشد تعداد فیلتر بیشتری استفاده می شود. حتما در هنگام خرید دستگاه با مشاوره فروش مشورت کنید. تا بتوانند شما را در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب راهنمایی کند. مجموعه آبندیش با دشتن چندین سال سابقه شما را می تواند در هنگام خرید دستگاه تصفیه یاری کند.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بشناسید

خرید دستگاه تصفیه آب

آبندیش یکی از بهترین عرضه کنندگان دستگاه های تصفیه آب در شهریار است. این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه در عرصه فروش ، نصب دستگاه تصفیه آب فعالیت دارد. این مجموعه انواع دستگاه تصفیه دستگاه های تصفیه آب خانگی ، تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی تولید می کند. یکی از هدف های این مجموعه جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد. شما مشتریان میتوانید جهت خرید دستگاه تصفیه آب و مشاوره می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی و خدمت گذاری در تمامی مراحل مشاوره، قیمت و خرید  به شما هموطنان عزیز می باشند.

در آخر

ما سعی بر گفتن تمامی موارد مورد نیاز برای انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی برای خانه و یا محل کار شما نموده ایم. باز با این حال موارد بسیاری از این مطلب باقی مانده است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، به بخش مقالات این سایت ما مراجعه کرده و بر روی کلمه مقالات کلیک کرده تا به آن صفحه ارجاع داده شوید. با تشکر از همراهی گرمتان.

ارسال دیدگاه