مراقب کلاهبرداران تلفنی تصفیه آب باشید!

نشسته بودم و چای می نوشیدم که تلفن خانه به صدا در آمد، تلفن را برداشتم از طرف شرکت تصفیه آب بود خانومی که پشت خط بود از مزیت های دستگاه تصفیه آب برام گفت و اینکه نصب آن رایگان است؛ منم سفارش دادم کی بدش می آید برا سلامتی خود و خانواده اش از آب سالم استفاده کند. فردای همان روز برای نصب آمدن و من پول را پرداخت کردم ف روز اول همه چیز خوب بود و دستگاه به خوبی کار می کرد اما از روز دوم مزه آب عوض شد اول فکر کردم شاید مشکل از آب شهری است روز های بعد الیاف داخل آب پیدا کردم به شرکت تصفیه آب آکا… زنگ زدم اما هیچ کس پاسخ نداد، روز ها گذشت و من هیچ پاسخی نگرفتم تصمیم گرفتم به شرکت سری بزنم اما وقتی به انجا رسیدم به من گفتن همچین شرکتی آن جا وجود ندارد؛ از مخابرات پیگیری کردم  گفتن این شماره برای یک فرد سالمند به نام آقای نیازی است. بله دوستدان تماس از یک فرد کلاه بردار بوده و من پولم را از دست دادم  شما اشتباه من را نکنید از سایت ها و مغازه های معتبر دستگاه تصفیه آبتان را خریداری کنید و بازهم می گویم لطفا مراقب کلاهبرداران تلفنی تصفیه آب باشید!
حال از کجا بفهمیم که چه دستگاه تصفیه آبی اصل است و چه دستگاه تصفیه آبی تقلبی؟ برای فهمیدن این مسئله با ما فروشگاه تصفیه آب، آب اندیش همراه باشید.

  تفاوت دستگاه تصفیه آب اصل با تقلبی

  • مرحله اول تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب
  • مرحله دوم نوع روش تصفیه
  •  مرحله سوم اطمینان از تصفیه کامل
  • مرحله چهارم بهترین دستگاه تصفیه آب اصل 

مرحله اول تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب

قدم اول برای مطمعن شدن از این که دستگاه تصفیه آب خانگی شما اصل است یا خیر این است که دارای تمام مراحل باشد، این مراحل از 5 تا شروع میشود تا 9 هم می رسد که هرکدام دارای مواد خاصی است. اگر از جایی شنیدید یا خواندید که دستگاه تصفیه آب دارای دو یا سه مرحله است بدانید این دستگاه تقلبی است و هرگز آن را خریداری نکنید این دستگاه ها بعد از زمان کوتاهه خراب می شوند و پولی که بابتش خرج کرده اید را نمی توانید پس بگیرید.

مرحله دوم نوع روش تصفیه

این بحث بسیار زیاد است اما بخواهیم به ورت کوتاه آن را توضیح دهیم باید گفت که دستگاه های تصفیه آب همگی دارای یک پمپ،  مخزن ، سویچ های های و لو پرشر ، ترانس هستند؛ به عبارتی دیگر این دستگاه یک لوله ورودی دارد که به لوله شیر آب وصل می شود و دو لوله خروجی دارد که یکی به شیر برداشت و دیگری به فاضلاب وصل است تا تمام پس آب ها را از این راه دفع کند. اگر این گونه نباشد و دستگاهی که به شما معرفی شده باشد دارای دو لوله باشد یعنی این دستگاه تقلبی است.

 مرحله سوم اطمینان از تصفیه کامل

برای اینک مطمعن شویم تصفیه آب به صورت کامل از طریق تصفیه آب صورت می گیرد، می توانیم از یک دستگاهی به نام تی دی اس متر استفاده کنیم که پرتابلی در این زمینه داشته باشد که میزان سختی آب را بسنجد؛ و این دستگاه را تمام تصاب ها دارد هنگام نصب از آن ها بخواهید میزان سختی آب را قبل و بعد نصب دستگاه تصفیه آب به شما نشان بدهند. اگر میزان سختی آب شما بعد نصب 80 تا 90 درجه کاهش یافت این یعنی دستگاه تصفیه آب اصل است در غیر این صورت دستگاه تقلبی می باشد. 

نکته: جهت اطمینان از تصفیه کامل آب توسط فیلتر، نیاز به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب می‌باشد.

مرحله چهارم بهترین دستگاه تصفیه آب اصل 

بهترین دستگاه تصفیه آب اصل NOVA نام دارد، این دستگاه دارای 6 مرحله است مانند فیلتر رسوب گیر الیافی که درات داخل آب را که در ابعاد 1 تا 5 میکرون هستند را از آب جدا میکند، فیلتر کربن اکتیو گرانول که خاصیت حذف فلزات و گاز های محلول در آب را دارد، فیلتر کربن بلاک که در حذف سموم کشاورزی ، آفتکش ها و … تاثیر بسیاری دارد، فیلتر ممبران نیز می تواند انواع یون‌های نظیر نمک‌ها و همچنین نیترات و نیتریت را از آب حذف کند ، فیلتر پست کربن قادر است تغییر احتمالی مزه آب اصلاح کند، فیلتر مینرال املاح آن از سنگ های معدنی باردار شده در داخل محفظه فیلتر تامین می شود و سبب طعم مناسب آب و غنی سازی آن با املاح مورد نیاز بدن میشود، فیلتر قلیایی دارای  منابع بیکربنات است که سبب افزایش خواص آنتی اکسیدانی آب میشود؛ و اگر فیلتری که خریداری کردین هیچ یک از این خصوصیات را نداشته باشد یعنی تقلبی است.

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب

 می دانیم که بیشتر بیماری ها بخاطر استفاده از آب نا سالم است و ما می توانیم با استفاده از دستگاه تصفیه آب یه آب سالم برا نوشیدن داشته باشیم، می دانیم که تصفیه آب شهری امکان این را ندارد که تمام آلاینده های موجود در آب را از بین ببرد. طبق گذارش EPA سربی که داخل آب وجود دارد سالانه ۴۸۰،۰۰۰ اختلالات فکری را در ایالات متحده به وجود می آورد و حتی زنان باردار اگر از آب ناخالص استفاده کنند کی مشکل در زایمانشان به وجود می آید. دستگاه های تصفیه آب باعث می شوند مزه آب بهتر شوند میکروب زدایی میکنند تمام آلاینده ها را از بین میبرند که برای بدن بسیار مضر است، و حتی یسری املاح که برای بدن مفید است را به آب اضافه می کند مانند: کلسیم،منیزیم،پتاسیم؛ فیلتر تصفیه آب خطر ابتلا به سرطان رکتوم، سرطان روده بزرگ و سرطان مثانه از بین می برد.

نوشیدن آب سالم برای کودکان بسیار ضروری است، فیلترهای تصفیه آب سلام  ترین آب را برای سیستم های ایمنی بدن در حال رشد کودکان فراهم می کند.۲۱۰۰ آلودگی آب شناخته شده می توانند به بدن ما نه تنها از نوشیدن آب واقعی بلکه از طریق استنشاق و جذب پوستی نفوذ کنند و بسیار خطرناک هستند. پس بیایم برای سلامت خود و فرزندانمان از فیلتر های تصفیه آب استفاده کنید.

مراقب کلاهبرداران تلفنی تصفیه آب باشید!

شرکت آبندیش با دستگاه های تصفیه آب اصل در خدمت شما عزیزان است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.