رفتن به محتوای اصلی

خدمات تصفیه آب آبندیش

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب _ سرویس و تعمیرات

می خواهید فیلتر تصفیه آب را تعویض کنید؟

خدمات تصفیه آب آبندیش | تعویض فیلتر تصفیه آب را به ما بسپارید، فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید به طور مرتب و هر شش ماه یکبار تعویض شوند. ۳ فیلتر پایینی هر شش ماه یکبار و فیلتر های ۵ و ۶ که در بالای دستگاه تصفیه آب، به صورت افقی نصب شده اند سالی یکبار نیاز به تعویض دارند. شما می توانید به سادگی با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان مورد نظر شما، برای تعویض فیلتر ها در محل نصب دستگاه حاضر شوند. نگران نباشید! هزینه خدمات تصفیه آب آبندیش برای تعویض فیلتر بسیار مناسب است.

مشخصات شما در سیستم یادآوری زمان تعویض فیلتر ثبت میگردد و زمان مناسب برای تعویض فیلتر را به صورت تلفنی به شما یادآوری میکنیم.
برای خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب با ما تماس بگیرید.

باز کردن و نصب دستگاه تصفیه آب

افرادی که به هر دلیلی منزل یا محل کار خود را عوض می کنند؛ طبیعتا نیاز به باز کردن دستگاه تصفیه آب و نصب مجدد دستگاه در محل جدید دارند. انجام خدمات باز کردن و نصب دستگاه تصفیه آب با هزینه کمی و در زمان مناسب مورد نظر شما، توسط تکنسین های مجرب آبندیش صورت می گیرد. جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه تصفیه آب

اگر قطعه ای از قطعات دستگاه تصفیه آب دچار مشکلی باشد و مشکل برطرف نشود، می تواند سبب آسیب جدی به دیگر قطعات دستگاه شود. اگر احساس می کنید دستگاه تصفیه آب منزل شما خوب کار نمی کند و یا اینکه زمان تعویض فیلترش گذشته و یا صدای زیاد و نشتی دارد، با ما تماس بگیرید و از خدمات تصفیه آب آبندیش استفاده کنید.

با بخش خدمات تصفیه آب آبندیش تماس بگیرید و فقط زمان انجام کار را تعین کنید تا به سرعت دستگاه را باز کنیم و در محل جدید برایتان نصب کنیم.

فیلتر یخچال منزل را تعویض کنید.

فیلتر های یخچال به طور متوسط باید بین ۶ ماه تا یک سال پس از نصب ، تعویض شوند. برای تعویض فیلتر یخچال می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید، تا در سریع ترین زمان فیلتر مناسب برای یخچال شما را به دستتان برسانیم.

خدمات ما

تصفیه آب آبندیش یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات دستگاه های تصفیه آب می باشد.
گستره فعالیت مجموعه آبندیش تمامی نواحی تهران و البرز را پوشش می دهد.

منتظر چه هستید؟ همین امروز با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما هستند.

برگشت به بالا
مجموعه آبندیش با رعایت تمام موارد بهداشتی، در حال ارائه خدمات می باشد.تماس با ما
+ +