رفتن به محتوای اصلی

تصفیه آب خانگی در فردیس

تصفیه آب خانگی در فردیس را می توان یکی از مهمترین لوازم خانگی مورد استفاده در این ناحیه دانست. با در نظر گرفتن سختی بالای آب در فردیس نیاز به آب آشامیدنی با کیفیت بیش از پیش در این منطقه مورد توجه قرار گرفته است. دستگاه تصفیه آب می تواند، املاح مضر و سمی آب را تصفیه نماید و آب آشامیدنی با کیفیت بالا برای خوراک تهیه کند.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در فردیس

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در فردیس باید به کیفیت دستگاه و فیلترهای آن توجه ویژه ای نمود. سیستم تصفیه این دستگاه ها باید از نوع اسمز معکوس (RO) باشد. این روش تصفیه کاملترین روش تصفیه آب خانگی برای آب شرب است. دستگاه و قطعات آن حتماً باید از نوع ایرانی با کیفیت یا تایوان باشد. فیلترهای تصفیه آب خانگی باید از نوع گیاهی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار باشند. عمر دستگاه وابسته به قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد.

تصفیه آب خانگی در فردیس

تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در فردیس

تعویض فیلتر دستگاه های تصفیه آب در فردیس در بازه زمانی شش ماهه و یک ساله انجام میشود. فیلترهای یک دو و سه دستگاه تصفیه آب خانگی در فردیس حتماً در مدت زمان سه تا شش ماه بسته به سختی آب تعویض می شوند. عمر فیلترهای ۵ فیلتر پست کربن و ۶ فیلتر مینرال دستگاه نیز حداکثر یکسال می باشد. در زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی، فیلتر اصلی دستگاه ممبران نیز با دستگاه تی دی اس متر بررسی می شود تا در صورت نیاز تعویض شود. عمر فیلتر ممبران در فردیس به صورت تقریبی بین ۱ تا ۲ سال می باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب در فردیس

شما خریداران عزیز میتوانید  با شماره های زیر جهت خرید دستگاه در هر زمان تماس حاصل فرمایید و همچنین برای مشاوره و سفارش و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید، همکاران ما آماده پاسخگویی و خدمت گذاری به شما هموطنان عزیز میباشند.

برگشت به بالا