تصفیه آب آبندیش

تصفیه آب برای کودکان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آب یکی از مواد حیاتی و ضروری در بدن انسان است؛ چرا که درصد زیادی از بافت بدن، را تشکیل می دهد و تمام اجزای بدن برای انجام عملیات فیزیولوژیکی خود، نیاز زیادی به آن دارند. بدن کودکان در مقایسه با بزرگسالان دارای مکانیزم متفاوتی است و برای تامین آب مورد نیاز خود در هنگام فعالیت، بازی و تحصیل، نیاز به مصرف آب سالم و پاک دارند. 

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب برای کودکان

از آنجایی که سیستم ایمنی و سم زدایی بدن کودکان در سنین پایین به طور کامل تکامل نیافته است، آلاینده های موجود در آب به مراتب تاثیر بیشتری بر بدن کودکان دارد. تمام آلاینده ها مانند سرب، آفت کش ها و علف کش ها موجود در آب آشامیدنی مدرسه و غیره برای کودکان بسیار خطرناک است. حال با توجه به موارد ذکر شده، بهترین گزینه برای جلوگیری از مشکلات بالا، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی و در اختیار گذاشتن آب تصفیه شده و پاک، در بطری آب کودکان می باشد. 

تصفیه آب آبندیش
تصفیه آب آبندیش

مزایای نوشیدن آب تصفیه شده برای کودکان

افزایش سلامت کودک

مصرف آب کافی ولی آلوده، می تواند برای کودکان و بزرگسالان بسیار خطرناک باشد. آشامیدن آب آلوده مخصوصا بر روی کودکان که بدنی ضعیف و حساس دارند، سبب می شود که به راحتی دچار بیماری های  گوارشی، خونی، عروقی، کلیوی و … شوند. همچنین عوارض حاصل از مصرف آب آلوده باعث تغییراتی در سطوح هورمون تیروئید و ایجاد تحریک پذیری و رفتار پرخاشگرانه در آنان می شود. شما می توانید با استفاده از یک دستگاه تصفیه آب خانگی در منزل، میزان سطح سلامت خود و کودکانتان را به راحتی افزایش دهید.

افزایش هوش کودکان 

دانشمندان در بررسی‌ های علمی خود کشف کرده اند که تجمع منگنز در آب شیرخانه‌ های مختلف و آلودگی آب‌های زیرزمینی به فلز منگنز، می‌تواند ضریب هوشی کودکان را بسیار کاهش دهد. محققان توضیح دادند که به طور متوسط ضریب هوشی کودکانی که از آب‌ هایی با حداکثر تجمع منگنز بالای ۲۰ درصد استفاده می‌کنند، ۶ درصد کمتر از هوش کودکانی است که از آب با منگنز کم یا بدون منگنز استفاده می کنند. بهترین توصیه برای تنظیم میزان منگنز موجود در آب، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی و افزایش هوش کودکان می باشد.

نکات مفید در مصرف آب

  • مصرف آب تصفیه شده برای افزایش سلامت کودک
  • نوشیدن آب سالم و بدون شکر و و مواد افزودنی برای آبرسانی بدن کودکان یا نوجوانان
  • مصرف آب در طول روز به مقدار ۶ تا ۸ لیوان آب سالم
  • توجه به میزان مصرف آب و افزایش میزان آبرسانی بدن در هنگام فعالیت و بازی

جهت سفارش و اطلاع از قیمت محصولات، می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۶۵۳۴۱۴۳۴ 
۰۹۱۲-۰۴۶۸۸۶۴

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *