رفتن به محتوای اصلی
بهبود طعم قهوه با آب تصفیه شده

بهبود طعم قهوه با آب تصفیه شده

آب باکیفیت بالا، نقش کلیدی در طعم قهوه شما دارد. اگر آب از کیفیت خوبی بر خوردار نباشد انتظار قهوه خوش طعم را نداشته باشید. آب شهری به دلیل آلاینده هایی آن طعم و مزه خوبی ندارد. به همین دلیل قهوه هم طعم خوبی نخواهد داشت. شاید به این فکر کنید که آب را وقتی می جوشانیم آلاینده های آن از بین می رود. اما این طور نیست آب را که می جوشانید نه تنها تمام آلاینده ها را از بین نمی برد بله مواد معدنی موجود در آب را هم از بین می برد. مواد معدنی در طعم و مزه قهوه بسیار تاثیر گذار می باشد . دستگاه تصفیه آب به گونه ای طراحی شده است که مواد معدنی را به آب اضافه می کند.

بهترین گزینه‌ها برای داشتن آب با کیفیت برای قهوه

بهترین گزینه برای داشتن آب باکیفیت، خرید یک دستگاه تصفیه آب می باشد. دستگاه تصفیه آبی که یه روش اسمزمعکوس آب را تصفیه کند. اسمز معکوس نام یک فرایند تصفیه آب است که با دقت بسیار بالا، ناخالصی های آب را حذف کرده و آب را نرم می کند.

تصفیه آب در صورتی که فیلترهای اورجینال و دارای تاییدیه داشته باشند، به راحتی شن و ماسه، گل و لای، ذرات معلق موجود در آب، کلر و ترکیبات کلر و سایر آلاینده های شیمیایی را حذف می کنند و آب تصفیه شده خوش طعم را در اختیار شما قرار می دهند.

بهبود طعم قهوه با آب تصفیه شده

آیا قهوه‌سازها، فیلتر تصفیه آب دارند؟

بعضی از قهوه ساز ها فیلتر تصفیه آب دارد. بعضی از آلودگی های آب را نمی گیرد. اما به دلیل استفاده مدام از آن طعم و مزه قهوه عوض می شود. سیستم تصفیه قهوه سازها خیلی مجهز نمی باشد. و رسوب آنها باعث از بین رفتن خود قهوه ساز هم می شود. اگر از یک دستگاه تصفیه آب مجزا مانند انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کنید و آب تصفیه شده در قهوه‌ساز بریزید، عمر فیلترهای داخلی قهوه ساز افزایش پیدا کرده و تعداد دفعاتی که باید قهوه‌ساز خود را تمیز کنید کم می‌شود. چون احتمالا ناخالصی‌های سخت قبلا حذف شده اند.

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا